od Báry: Dobrý den, musim se pochlubit jak je Angee šikovná.:-) Na cvičáku sklízíme samé pochvaly,jak je šikovná. Už umíme sedni,lehni,štěkni a probíhá tunelem, skáče přez laťku,proskakuje kruhem, chodí po kladině a přebíhá áčko. Teď trénujeme, že se schovám a Angee přivolám a už se jí to občas podaří. Je neuvěřitelně šťastná když mě najde. Jinak spoustu povelů a překážek zdolává už bez odměn, je neuvěřitelně šikovná.

od Zuzky: Cassinka po zdravotni strance se ma moc dobre. Vsechny zoubky ma jak ma mit, srst ma stale krasnou, cernou jako noc :) a obecne bych rekla ze kvalitnejsi nez olaficek - alespon se ji tak necucha. Olaficek ma sklony k delani takovych mensich drediku. Oba dva jsou ale zdravi, nedavno jsme byli u veterinare s Olaficek  (tak jsme vzali i Cassinku jen aby se na ni pani doktora podivala pro jistotu) a oba jsou v poradku. Cassinka ma take neco malo pres 2 kila. 
Povahove to je zajimavejsi, jsou hrozne jini s Olafem. Cassinka je hrozne veselej pejsek, a hrozne mazlivej. Prijde mi to vubec podobne jako popisujes Cassey. Cassinka taky hodne steka, hlavne venku kdyz jdou spolu s Olafickem, tak se podporujou a stekaj oba. Doma steka vic Olaf, kdyz jde nekdo venku po chodbe. Cassinka je submisivni a ma takovou krotkou povahu - nikdy by se treba nevrhla na misku plnou masicka, dokud vi ze nemuze, apod. Ma proste respekt :) Je ale hrozne hrava a neustale, i ted, ponuka Olaficka ke hre, taha ho za nohu, nosi mu micek, apod.. je to ona kdo inicializuje vsechny hry :)) a naucila se uplne sama aportovat :D Vubec sem ji to neucila, ale proste mi zacla nosit sama micek, ja ji ho hodila a ona ho vzdy prinesla a znova. No proste je moc hrava... Neni ale tak bystra jak Olaf, treba prikazy, povely, to ji tak nejde. Olaf se naucil dej pac za par dni, Cassinka to poradne nechape jeste ted :)) 
Shrnula bych to, cassinka je moc mazliva (spi s nama v posteli), hrava, hodna, poslusna, Olaf je naladovej - to znamena ze obcas je jeste mazlivejsi nez cass, obcas je pak zase agresivni, nebo spis takovej napruzenej a je radsi sam a spi sam, je to u nej hodne jak kdy. Olaf je taky vic citlivej, vic se ho dotkne kdyz nejsme doma, kdyz ho neco boli, apod.. cassinka je takova trochu flegmaticka k tomu vsemu, neustale je vesela a skoro nikdy neknuci ze by ji neco vadilo treba :)
Obecne je nejkrasnejsi pozorovat je spolu. Myslim, ze jsou nejlepsi kamaradi..

od Aleny: Milá Lenko, 
moc Tě s Belinkou zdravíme a posílá Ti velkou mokrou pusu jak to umí. Zvláště lalůčkovou na ucho. To si jistě pamatuješ. Hodně mi Belinka pomáha tou svojí veselou a vyrovnanou povahou. Těším se na ni, když jdu z práce jak mě bude vítat. Pravidelně se z toho počůrá, jakou má radost. Je to srdíčko. Ale kočičáky na zahradě stále prohání. Nenechá je v klidu. Ona si chce hrát , ale oni to nechápou. Doma je přece jenom klidnější. Když jsme byli na vakcíně před 14 dny tak vážila 2,40 kg. Teď bude mít určitě více .Jinak stále nějak rošťačí. Loužičky již také tolik nejsou. Ale přece jenom se to občas povede. Jinak jsem jí trochu ostříhala mezi očičkami. Tak jí to sluší. Jsou jí vidět více ty její korálky. Má je moc hezké. Měj se moc krásně pozdrav včem pejskům a užívej si života. Zdraví Alena

od Belinky :-) (od Alenky)Milá Lenko, 
tak tě musím napsat pár řádek jak se mi vede u těch nových páníčku. Co se týká papáníčka, tak granulky mi moc nejedou. Raději papkám masíčko se zeleninkou a rejžíčkou. Tvarůžek a tvrdý sýr , no to je pochoutka.. Mají tady zahrádku a to se mi móc líbí. Proháním se po zahrádce a také proháním kočičáky. Ale na strom za nimi nemohu. Tak se svalím a pozoruji okolí. Doma mě ta paničku nutí čůrat na plínku, ale to se mi vůbec nelíbí. Jednou pro její klid se na ni vyčůrám,ale raději chodím mimo podložku. Na lino je to lepší Také tu mají zajímavé věci na tahání a přetahování. Záclony, závěsy a také se mi líbí sundavat paničce ponožky a pak je cupovat. Jinak o mne říkají, že jsem roztomila a že jsem jejich zlatíčko. Také jsem byla u paničky v pátek v práci a také jsem se tam líbila. Udělala jsem jim tam alespoň deset loužiček, aby také z toho něco měli. No a v pondělí jdu na poslední injekci. Vůbec se mi nelíbí česání. Panička mi sice opatrně čechrá kožíšek, abych si zvykla, ale ten zubatý hřeben se mi nelíbí. Paničká mi jej dává na hraní tak si na něj pořádně zavrčím a štěkám. Již jsem unavená tak si jdu odpočinout a zase s napíši co nového jsem se naučila. Zdraví Vás všechny Bellinka