Angel alias Olaf :-)
První narozený pejsek v naší odchovně dostal jméno Angel. Byl od narození moc hodný, takový maminčin mazlík. Pejska si vybrala mladá slečna Zuzka z Prahy a přejmenovala ho na Olafa. Se Zuzkou jsme ve spojení a posíláme si navzájem fotečky a tak vím, že se má malý Olaf moc dobře.
Angelin - Angie
První narozená fenečka Angelin, povahově i vzhledově celá maminka Kora (Kukinka), našla domov u milující paničky v Jaroměři. Jsme s paní Baruškou často v kontaktu, jak telefonickém, tak i osobním....... těšíme se na každé společné setkání.
Bella Jean - Belinka
Milovaná Belinka, také po fence Kora (Kukinka), která brzy přerostla svoji maminku díky tomu, že byla jedináček, našla domov u paní Alenky až v západních Čechách. Zde bylo z mojí strany hodně těžké loučení, přeci jenom byla Belinka jedináček a hodně fixovaná na člověka, ale v paní Alence našla milující paničku a já jsem pak už ani jednou nezalitovala, že k paní Alence Belinka odjela. Sice nejsme v blízkém kontaktu, díky vzdálenosti, ale přesto ze všech telefonátů i emailů vím, že se Alenka s Belinkou našly a obě jsou šťastné.
Cassandra
Drobounká černá fenečka s bílými znaky na pacinkách a bříšku po naší druhé chovné fence Ofélii (Ašenka). Tato fenka byla zamluvená brzy po narození a "nová" panička Zuzka si jméno Cassandra pro ní vybrala sama. Cassandra pak odjela se Zuzkou do Prahy za naším prvním pejskem Olafem se kterým se rychle skamarádila a moc si spolu rozumějí.
Cassey - Kesy
Malá černá fenečka Cassey byla po narození zamluvená, ale já se nějak s její milou povahou nedokázala rozloučit. Těžko jsem obrečela odchod Belinky a u Kesy už by jsem to nedala a tak nakonec zůstala u nás doma a dělá nám jen a jen radost.
Cassidy - Kesík
Drobounký černý pejsek s bílými znaky po fence Ofélii (Ašenka) jménem Cassidy byl brzy zamluven paní Nikol z Prahy a dělá velkého kamaráda její holčičce Jasmínce. I od paní Nikol dostávám časté informace a fotečky, jak se malému Kesíkovi daří, jak si s Jasmínkou rozumí a jsem moc ráda, že je pejsek šťastnej a spokojenej.
Dasha - Dášenka
Dášenka je krásná, černá holčička s bílými znaky, která je odmala hodně fixovaná na člověka. Už jako malé štěňátko se dokázala vecpat do popředí, jak při rozdávání bašty, tak při mazlení. Dášenka našla milující domov u paní Valerie, kde má i psí kamarádky, se kterými se okamžitě spřátelila a tak rozdává svoji lásku na všechny strany stejně, jako to dělala ještě u nás doma.
Duffy - Fíček
Nejmenší pejsek z "déček" - už od narození malinký, ale co nepobral na váze vynahradil krásným kukučem. Povahově býval Fíček spíše odtažitější, jak u hraní, tak i při jídle se necpal nikdy dopředu a spíše se držel stranou, když jeho sourozenci dováděli. To se pak ale změnilo o 180 stupňů v novém domově, kde brzy přebral šéfování celé domácnosti. Přebral otěže nejen nad psími kamarády, ale omotal si okolo pacek i nové majitele :-)
Dundee - Daneček
Černý Daneček s hodně bílými znaky byl moc hodný, hravý pejsek. Povahově rozvážnější, řekla by jsem pohodář až salámista :-). Byl od narození největším z "déček" a u jídla býval vždy mezi prvními . Zato z domova odešel jako poslední - ale udělal si nejdelší výlet a svoji novou milující rodinu našel až za rakouskými hranicemi.
výňatky z dopisů nových majitelů